TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Natarai

Natarai

NataraiNatarų gentis yra valdomas tik programos, ir žaidėjai negali jos pasirinkti žaisti.

Statybos trukmės buvusiuose natarų miestuose perpus mažesnės, negu paprastosiose gyvenvietėse.  

Legenda apie natarus

Labai seniai, dar prieš romėnams atėjus į Traviano žemes, dabar laisvi galai ir germanai buvo pavergti natarų. Paslaptingosios natarų genties vardas nūdien beveik pamirštas, bet minimas senovinėse legendose ir pavavimuose.

Natarai kadaise valdė visą Travianą, ir pasižymėjo ne tik savo galia ir žiaurumu, bet ir išskirtiniomis žiniomis apie nenugalimas gamtos jėgas bei mokėjimu jas valdyti. Praėjus amžiams išliko mažai žinių apie tuos laikus, bet senoviniuose metraščiuose minimas "Auksinis miestas", kuriame stovėjo nuostabi šventykla, vadinama Pasaulio stebuklu. O dar pasakojama, kad išliko slaptų  vietų, kur iki šiol testovi tokios šventyklos. Ten slypi natarų mokslas ir išmintis, kurie vienasyk padės tam, kuris juos užvaldys, vėl pavergti Travianą.    

Natarų paveldas

Kita legenda pasakoja, jog natarai neišėjo visam, bet sugrįš tam, kad pastatytų Pasaulio stebuklą, ir vėl valdys visas Traviano gentis. Tačiau jei mes patys pastatysime Stebuklą, Traviane įsiviešpataus taika ir vienybė.

Pagaliau sužinosime, ar sugebės laisvos Traviano gentys išpildyti šią taurią ir šlovingą svajonę. Kam priklauso ateitis – narsiosioms gentims ar rūstiesiems natarams?


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne