TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Kaip sukurti aljanso forumą?

Aljanso forumas

2008 metais vasario mėn. Traviane buvo įdiegta nauja aljansų forumų sistema. Dabar aljansų forumuose galima sukurti  šias skiltis: viešasis forumas, sąjungininkų forumas, aljanso narių forumas, uždaras firumas. Toliau plačiau aprašomos šios skilčių rūšys.

Forumo kūrimas
Sukurti naują aljanso forumą galite paspaudę mygtuką naujas forumas. Jį rasite „Forumas” skiltyje. Paspaudę mygtuką, pamatysite meniu, kuriame galėsite nustatyti forumo parametrus. Yra keturių rūšių forumai:

 • Viešasis forumas

  Viešąjį forumą skaityti gali bet kuris žaidėjas tame serveryje, tačiau rašyti jame gali tik nariai aljanso, kuriam priklauso šis forumas. Šis forumo tipas dažniausiai naudojamas skelbimams (pvz. anketoms dėl priėmimo, sąjungų, ar nepuolimo paktų).

  Viešojo forumo diegimas

 • Sąjungininkų forumas

  Šis forumo tipas skirtas aljansui, jo sparnams ir sąjungoms. Meniu matysite papildomą lentelę, kurioje galėsite pasirinkti kokiem aljansam suteikti teisę skaityti ir rašyti šiame forume. Suteikti teisę galima įvedus aljanso pavadinimą arba ID. Aljansas, kuriam priklauso šis forumas, visada gali naudotis juo – į sąrašą jo įrašyt nereikia. Paspaudus "+" mygtuką atsiras papildoma vieta dar vienam aljansui.

  Sąjungininkų forumo diegimas

 • Aljanso narių forumas

  Aljanso forumas skirtas visiem to aljanso nariam. Jokių papildomų nustatymų čia nėra – tereikia įvesti forumo pavadinimą ir aprašymą. Tokį forumą gali skaityti ir jame rašyti visi aljanso nariai.

  Aljanso narių forumo diegimas

 • Uždaras forumas

  Šis forumo tipas panašus į sąjungininkų forumą. Šį forumą skaityti ir rašyti jame gali tik tie žaidėjai, kuriuos įrašysite į sąrašą. Žaidėjai prie sąrašo pridėti gali būti įvedus jų slapyvardį arba ID. Šį forumą matys tik turintys tam teisę žaidėjai.

  Uždaro forumo diegimas

Rezultatas
Toliau rodoma, kaip atrodytų sukurtas forumas, jeigu laikytumėtės aprašytų nurodymų. Raudonai yra pažymėtas viešasis forumas, kuriame gali lankytis bet kas, tačiau rašyti gali tik aljanso nariai. Mylynai pažymėtas forumas, kuriame be aljanso narių gali dalyvauti draugiški aljansai, kuriems leidžiamas priėjimas prie forumo. Žaliai pažymėtas vidinis aljanso forumas, kuriame gali lankytis ir dalyvauti tik aljanso nariai. Geltonai pažymėtas uždaras forumas, kuriame gali lankytis tik paviniai asmenys, kuriems suteikta tokia teisė.


Ajanso forumo galutinė išvaizda


Paspaudus mygtuką redaguoti, atsiras keletas mažų ikonų. Tai reiškia, kad įjungtas forumo moderavimo režimas. Jų pagalba galėsite užrakinti, redaguoti, trinti ir kitaip moderuoti forumus.

BBCode - teksto žymėjimas
Forumuose galima naudoti tik šiuos žymėjimo kodus:

 • [b]Paryškintas tekstas[/b]
 • [u]Pabrauktas tekstas[/u]
 • [i]Pakreiptas tekstas[/i]
 • [color=red]Raudonas teksras[/color]
 • [quote]Cituojamas tekstas[/quote] ARBA [quote=Žaidėjo slapyvardis]Cituojamas tekstas[/quote]
 • [list] [*]Sąrašo punktas [*]Sąrašo punktas [/list]
 • [village=(x-coord|y-coord)] arba [village=x-coord|y-coord], arba [village=mapid] - pavirsta nuoroda į tam tikrą gyvenvietę. Šiuo metu ši funkcija ne visada veikia tvarkingai.
 • [player=uid] - pavirsta nuoroda į tam tikrą žaidėją. Šiuo metu ši funkcija ne visada veikia tvarkingai.
 • [alliance=aid] - pavirsta nuoroda į tam tikrą aljansą. Šiuo metu ši funkcija ne visada veikia tvarkingai.
 • [legionierius] legionieriaus ikona. Tai gali būti padaryta su bet kuriuo kariu, tačiau turėkite omeny, kad parašyta turi būti taisyklingai (su lietuviškom raidėm).

Skirtingose šalyse kodai gali skirtis. Pavyzdžiui, Vokietijos serveriuose gyvenvietės nuorodos kodas yra ne [village=], bet [dorf=].

Spalvos kodas [color=] gali turėti spalvų pavadinimų reikšmes anglų kalba: 'aqua' (žydra), 'black' (juoda), 'blue' (mėlyna), 'fuchsia' (ryškiai rausva), 'gray' (pilka), 'green' (tamsiai žalia), 'lime' (ryškiai žalia), 'maroon' (ruda), 'navy' (tamsiai mėlyna), 'olive' (gelsvai žalia), 'purple' (violetinė), 'red' (raudona), 'silver' (šviesiai pilka), 'teal' (žalsvai mėlyna), 'white' (balta), 'yellow' (žalia) arba šešioliktainius HTML spalvų kodus: pavyzdžiui, *00F arba *0000FF - mėlyna.

Vietoj kodų rašymo, galite naudotis mygtukais:

Teksto žymėjimo kodai

Problemos

Pranešimas apie klaidą
Jei matote tokį pranešimą, ištrinkite viską iš langelio "Nuoroda į išorinį forumą" aljanso nustatymuose ir paspauskite "OK".


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne