TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Kasdienės užduotys

Keli faktai apie kasdienes užduotis:

  • Tai 10 skirtingo tipo įvairaus sunkumo užduočių, kurias žaidėjas gali atlikti, kad kiekvieną dieną gautų skirtingus apdovanojimus. Kuo daugiau taškų surenkate iš kasdienių užduočių, tuo patrauklesnius prizus gaunate!
  • Kasdienės užduotys yra atstatomos kiekvieną dieną, laiku kada prasidėjo serveris. Apdovanojimai ir taškai yra skaičiuojami iki atstatymo laiko. Tai reiškia, kad po to ir vėl galite gauti apdovanojimus, tačiau taip pat turėsite ir iš naujo surinkti taškus.
  • Jums reikia pačiam priimti apdovanojimus IKI TO LAIKO, kai kasdienės užduotys yra atstatomos. Kitaip jie bus prarasti po atstatymo.
  • Galite gauti apdovanojimus kiekvienam lygyje (25, 50, 75 ir 100 taškų). Tai reiškia, kad per dieną galite gauti iki 4 apdovanojimų. Žemiau yra daugiau informacijos apie apdovanojimus.
  • Atkreipkite dėmesį, kad Travian Plus ir resursų gamybos priedo apdovanojimai automatiškai aktyvuojami iškart, kai priimate apdovanojimą.
  • Kasdienių užduočių apdovanojimai nesiskiria priklausomai nuo serverio greičio.
  • Pastaba: būtina pridėti 20 karinių vienetų pėstininkų arba raitininkų vienu metu, nes atskirai mažesniu skaičiu treniruojami kariai neįvykdys užduoties reikalavimų.

Kasdienių užduočių apdovanojimai

Kiekvienos dieną po užduočių atsistatymo, pasikeičia suteikiamas apdovanojimas. Galite gauti po vieną apdovanojimą iš kiekvienos grupės, taigi, iki 4 apdovanojimų per dieną.

25 taškai 50 taškų 75 taškai 100 taškų
+200 kiekvieno tipo resursų
+1 diena Travian PLUS
+5 tepalai +400 kultūros taškai
+50 karžygio patirties
+1 diena +25% medžio gamybos
+5 ištikimybės lentelės
+20.000 vieno atsitiktinio tipo resursų
+50 kultūros taškų
+1 diena +25% molio gamybos
+5 maži pleistrai
+400 karžygio patirties
+1.000 vieno atsitiktinio tipo resursų
+1 diena +25% geležies gamybos
+5 narvai +4.000 kiekvieno tipo resursų
kartojasi nuo viršaus
+1 diena +25% grūdų gamybos
+1 papildomas nuotykis
kartojasi nuo viršaus

kartojasi nuo viršaus kartojasi nuo viršaus  

Apdovanojimai yra parenkami ne atsitiktinai. Jie visada yra vienodi visiems žaidėjams tame serveryje. Bet kada galite pažiūrėti, kokį apdovanojimą gausite, užvesdami pele virš apdovanojimo ikonos žaidime.

Po kasdienio atsistatymo, kiekvienoje grupėje atsiranda kitas apdovanojimas. Kai pasiekiamas paskutinis apdovanojimas, kitas apdovanojimas bus pirmas sąraše. Nesvarbu, ar gavote apdovanojimą tam tikrą dieną, ar ne – jis visada pasikeis atstatymo metu. Tvarka, kuria keičiasi apdovanojimai, yra visada tokia pati.

Pavyzdys:
Serveris prasideda 9:00 ir atsistato 9:00.
- iki 9:00, žaidėjai už 25 taškus gali gauti +200 kiekvieno tipo resursų
- po to, iki kitos dienos vidurdienio, žaidėjai už 25 taškus gauna +50 karžygio patirties.


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne