TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Naujos gyvenvietės

Kai Jūs turite 10, 15 ar 20 lygio valdovų rūmus arba 10 ar 20 lygio rezidenciją jau galite įkurti naują gyvenvietę ar vieną tokių užkariauti.
Kad įkurtumėte kaimą, reikės trijų kolonistų ir tuščio sklypo žemėlapyje. Norint užkariauti kaimą reikės senatoriaus (arba germanų vado arba kunigaikščio) ir svetimos gyvenvietės, kuri jau egzistuoja žemėlapyje.

Kaip man įkurti naują kaimą?

Tam, kad turėtumėte galimybę naują kaimą, Jums reikės 3 kolonistų, tuščio sklypo žemėlapyje ir turėti užtektinai kultūros taškų. Juos iš kart galite ruošti turėdami 10, 15 ar 20 lygio valdovų rūmus. Rezidencijoje Jūs galite ruošti tik tai 6 kolonistus: 3 kolonistus 10 ir 3 kolonistus 20 lygyje. Tam, kad pasistatytumėt valdovų rūmus reikės: 5 lygio gyvenamojo pastato ir ambasados, Rezidencijai užteks tik 5 lygio gyvenamojo pastato. Po to, kai pasistatote tris kolonistus, reikia pasirinkti tuščią vietą žemėlapyje ir paspausti „Įkurti naują gyvenvietę” (Pastaba: reikės 750 kiekvieno resursu tam atlikti!) ir tada kolonistai paliks savo gimtąjį kaimą ir atras naują gyvenvietę. Pasiekę savo tikslą kolonistai išnyks.

Kaip užkariauti gyvenvietę?

Žr. straipsnį Gyvenviečių užkariavimas.


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne