TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Problemos su grūdais

Viena iš pirmųjų problemų su kuria susiduria žaidėjai tai resursų lygio kėlimas – ypatingai grūdų produkcijos. Tai dažnai pastebima nuėjus į gyvenvietės apžvalgą ir pamačius resursų gamybą: grūdai: 2 per valandą. Dauguma pastatų, laukų ir kareivėlių suvartoja tam tikrą grūdų kiekį. Jis žymimas:Cropusage

Daugelis pastatų resursų telkinių ir pajėgų pastoviai sunaudoja grūdus. Grūdų sunaudojimas žymimas simboliu Consumption, kuris dažnai rodomas šalia sąnaudų statyti.

Pavyzdžiui, 1 lygio medžių kirtavietei reikia: 
 40  100  50 Crop 60  2 

Tai reiškia, kad reikia 40 medienos, 100 molio, 50 geležies iš sandėlio ir 60 grūdų iš klėčio. Taip pat, medžių kirtavietė suvartos 2 grūdus per valandą. Šis grūdų suvartojimas yra didėjantis ir 2 lygio kirtavietei reik papildomo grūdų kiekio per valandą (iš viso 3). Viršuje lango jus galite pažiūrėt savo išteklius, grūdų produkciją ir grūdų suvartojimą: 
 145/800  200/800  100/800  90/800  12/14 

Tai reiškia, kad jūs turite 145 medienos, 200 molio, 100 grūdų ir suvartojate iš 14 12 pagaminto grūdų kiekio per valandą. Taigi, negalėsite patobulint medžių kirtavietės į 2 lygį, nes žaidimas neleidžia sumažint grūdų kiekio iki mažiau nei 2 grūdų per valandą. 

Norėdami padidinti grūdų gamybą, Jums tereikia nueiti į gyvenvietės apžvalgą ir paspausti ant grūdų fermos (geltonas paveikslėlis). Tai jums parodys, kiek išteklių reikia patobulint grūdų fermai. Kai turėsite pakankamai išteklių, tada galėsite tai padaryti. Dėmesio, 1 lygio grūdų fermai reikia 20 grūdų, kad galėtumėte ją pasistatyti.

Neigiama grūdų produkcija ir padariniai

Kai šeimininkas pasigamina daugiau kareivėliu nei grūdų pagaminama, tai grūdų gamyba tampa neigiama. Tai reiškia, kad kareivėliai valgys grūdus ir grūdų ištekliai vis mažės. Jei kaimo šeimininkas nepapildys grūdų išteklių, prieš jų pasibaigimą, kareivėliai lėtai pradės mirs iš alkio. Kai tik grūdų gamyba pasieks 0 alkis baigsis.


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne