TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

IRC servisas

IRC servisas – tai sistema, kuri yra labai svarbi visam tinklui. Ji suteikia paslaugas nariams, kurios padeda atliekant skirtingus veiksmus:

 • Nickserv
  Leidžia IRC tinkle užregistruoti vardą, padarydamas jį prieinamą tik jums. Ši funkcija uždraudžia apsimetėliams naudotis jūsų vardu kol esate atsijungę. Nickserv taipogi suteikia galimybę automatiškai prisijungti prie kanalo bei leidžia naudotis privačiomis žinutėmis.
 • Chanserv
  Ši paslauga leidžia bet kuriam nariui kurti naujus kanalus, suteikia galimybę naudotis išplėstine valdymo sistema, į kurią įeina ypatingų teisių skyrimas (SOP,AOP,HOP,VOP). Tai radikaliai palengvina kanalo valdymą, nes kiekvieną kartą prisijungiant nickserv ir chanserv užtikrins, kad įėjus į kanalą narys gautų reikiamas administravimo teises.
 • Memoserv
  Ši paslauga leidžia siųsti žmogui privačias žinutes tada, kai jis yra atsijungęs (arba prisijungęs – esmės nekeičia). Memoserv užtikrina, kad prisijungęs žmogus iškart gautų pranešimą apie tai, kad jis turi neperskaitytų žinučių.
 • Botserv
  Iš pavadinimo aišku, kad ši paslauga valdo botus, prižiūrinčius kanalą. Kanalo operatorius gali nustatyti robotus taip, kad jis išmestų žmogų (arba užblokuotų po X išmetimų) dėl nesaikingo didžiųjų raidžių vartojimo, nereikalingų žinučių rašymo, tų pačių žinučių kartojimo, keiksmų ir daug kitų dalykų. Botai – labai naudingas dalykas, tačiau norint jais naudotis reikia turėti kiek daugiau nei bendro supratimo apie IRC.
 • Hostserv

Tai paslauga, kuria paprasti nariai naudotis negali. IRC komanda ją naudoja nustatant privačius  kanalus.

 • Operserv
  Iš pavadinimo aišku, kad operserv yra skirtas tinklo IRC tinklo operatoriams. Paslauga jiems suteikia galimybę valdyti tinklą.

Nickserv

Kai naudojatės pokalbiais reguliariai, yra pravartu turėti savo vartotojo vardą, be galimybės kitiems jį pavogti.

TravianGames IRC rekomenduoja naujiems nariams užregistruoti savo vardus tam, kad ateityje būtų išvengta problemų. Jeigu neregistruotas vardas bus pavogtas kito asmens, pagalbos suteikti niekas negalės. Travian‘as turi virš 3 milijonų žaidėjų, todėl yra didelė tikimybė, kad kažkas kitas naudojasi tokiu pačiu prisijungimo vardu.

Pasiekiant Travian‘ą iš pagrindinio žaidimo puslapio, jums automatiškai bus suteiktas vardas T_Guest*** arba CCN|vardas.

C = šalis, N serverio skaičius. Pavyzdys: lt2|Multihunter

Norėdami pakeisti vardą, naudokite komandą:

/nick pageidaujamas_vardas

Pakeitus vardą, galima jį registruoti.
Registracijai naudokite šią komandą:

/NickServ REGISTER slaptažodis jūsų@email.lt

Atlikus viską teisingai, turi pasirodyti tokia žinutė:

-NickServ- A passcode has been sent to jūsų@email.lt, please type /msg NickServ confirm to complete registration

(liet. Patvirtinimo kodas buvo išsiųstas adresu jūsų@email.lt, prašome įvesti /msg NickServ confirm, kad baigtumėte registraciją)

Patikrinkite savo el. pašto dėžutę. Čia turėtų būti patvirtinimo kodas, atsiųstas iš irc@travian.org.

El. laiško tekste bus prašyta komanda, kurią reikia pateikti IRC serveriui norint baigti registraciją. Kodas atrodys taip:

/NickServ CONFIRM kodas

Jeigu laiškas ilgai neateina, nepamirškite patikrinti ir SPAM aplankų.

Įvedus komandą teisingai, turėtų pasirodyti tokia žinutė:

-NickServ- Nickname užregistruotas_vardas registered under your account: paslaugų_tiekiejo_kodas -NickServ- Your password is slaptažodis - remember this for later use.

(liet. Vardas pasirinktas_vardas buvo sėkmingai užregistruotas vartotojui: paslaugų_tiekėjo_kodas. Jūsų slaptažodis yra pasirinktas_slaptažodis – prisiminkite jį ateičiai)

Tai reiškia, kad registracija pavyko.

Kitą kartą prisijungus prie IRC, jums reikės patvirtinti savo vardą. Norint tai padaryti, reikia naudoti šią komandą:

/NickServ IDENTIFY slaptažodis

Jeigu susiduriate su problemomis, prisijunkite prie IRC palaikymo kanalo (anglų k.) ir užduokite savo klausimus čia:

/join #help

Papildomai: jeigu anglų kalba jums nėra patogi, arba norite, kad serveris su jumis bendrautų kita kalba, galite ją pakeisti naudodami šią komandą:

/NickServ set language

Komandos gale prirašius skaičių 10, kalba bus pakeista į olandų.

Prieinamos kalbos:

1. Anglų
2. Prancūzų
3. Vokiečių
4. Italų
5. Portugalų
6. Ispanų
7. Turkų
8. Katalonų
9. Graikų
10. Olandų
11. Rusų
12. Vengrų
13. Lenkų

 Neaktyvumas:

Užregistruoti vardai, prie kurių nebuvo prisijungta daugiau kaip 60 dienų bus automatiškai panaikinti. Nenaudojami kanalai yra panaikinami po 30 dienų. Daugiau informacijos apie kitas paslaugas galite rasti čia.


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne