TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Įvairūs klausimai

Kaip išlisvinti karis, patekusius į spąstus?
Užpulkite atakos būdu gyvenvietę, kurioje įkalinti kariai. Jei karių bus pakankamai tam, kad jie užpildytų likusius spąstus ir laimėtų mūšį, jūsų kariai bus išlaisvinti. 

Ar galima atšaukti puolimą? 
Galima tik per 90 sekundžių nuo puolimo pradžios.

Kiek pagerina karių savybės kiekvienas patobulinimas kalvėje? 
Apytiksliai 1.5% per lygį. 

Kas atsitiks, jei pakeisiu sostinę?
Jei pakeisite sostinę, visi resursų laukau buvusioje sostinėje nukris iki 10-jo lygio, taip pat grius mūrinė ir alaus darykla (germanams). Jei naujoje sostinėje buvo pastatytos didžiosios kareivinės ar didžioji arklidė, tuomet šie pastatai bus nugriauti. Svarbu: atšaukti sostinės pakeitimo neįmanoma!

Ar galima sugriauti pastatą savo gyvenvietėje? 
Taip. Straipsnyje „Gyvenamasis pastatas“ rasite paaškinimą, kaip tai yra daroma. 

Ar galima pasistatyti daugiau slėptuvių? 
Taip. Tam, kad pradėtumėte statyti naujas slėptuves, turite išvystyti pirmąją iki 10-jo lygio.

Kaip kariai miršta iš bado?
1. Pirma visada miršta svetimas pastiprinimas. Po to miršta nuosavas žaidėjo pastiprinimas iš kitų gyvenviečių, po to pačios gyvenvietės kariai (esantys vietoje) ir pagaliau gyvenvietei priklausantys kariai, esantys kelyje. 
2. Pirmą mirs tų tipų kariai, kurių yra daugiau - kol visų taps po lygiai. Po to mirs tas karys, kuris sunaudoja daugiau maisto. 
3. Karžygys gali mirti taip pat - jis yra toks pat karys, kaip ir kiti. Tačiau karžygys yra vienas, o paprastų karių dažniausiai būna daugiau. Be to, programai surušiuojant pajėgas, karžygiui visada atitenka paskutinė vieta. Todėl paprastai nuosavas karžygys laikosi iki galo ir miršta paskutinis. Tačiau turėkite omenyje, jog svetmi (pastiprinimo) karžygiai, senatoriai, vadai ir kunigaikščiai paprastai kaip tik miršta pirmi.


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne