TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Medaliai ir jų reikšmės

Kas yra medaliai?

Pradedant nuo T3.1 žaidimo versijos, geriausi Traviano žaidėjai ir aljansai gauna apdovanojimus. Kas savaitę žaidėjai, nuo pirmadienio iki sekmadienio išsilaikę top-dešimtuke, apdovanojami medaliais.

Reitingų rezultatai skaičiuojami kiekvieną pirmadienį 00:00 val.

Kaip gauti medalį?

Apdovanojimai skiriami šiose kategorijose:
* Pažangiausias žaidėjas
* Geriausias puolėjas
* Atkakliausias gynėjas
* Žiauriausias plėšikas
* Laimės kūdikis
* Hamelburgo medalis (užsienio apdovanojimas)
* Aljansų apdovanojimas 

Tam, kad gautumėte medalį, turite tam tikrą savaitę pirmauti atitinkamos kategorijos reitinge.

Pažangiausieji

Šie medaliai skiriami žaidėjams, kurie sugebėjo greičiausiai pasikelti reitinge. Žaidimo pradžioje šiuos apdovanojimaus dažniausiai gauna naujokai, kurie nesenisia užsiregistravę per kelias dienas pakylo, pavyzdžiui, iš 21000-ios vietos į 3000-ją, tokiu būdu iškovoję 18000 pozicijų.
Žaidimo viduryje, kai registracija serveryje uždaroma atsiradus artefaktams, medaliai daugiau užkariautojams, kurių gyventojų skaičius auga atimtų iš mažesnių žaidėjų gayvenviečių dėka.

Pažangiausieji

Geriausi puolėjai

Šie medaliai atitenka tiems, kurie sugebėjo nukauti daugiausiai priešo pajėgų, kurie skaičiuojami ne pagal pavienių aukų kiekį, bet pagal nukautų karių sunaudojamų grūdų kekį. Pavyzdžiui, jei žaidėjas nukovė  200 raitų druidų, jam atitinka 400 taškų, nes 200 raitų druidų sunaudoja 400 grūdų per valandą.
Skaičiuojamos aukos, nukautos tiek reido, tiek atakos metu, tiek užkariaujant gyvenvietes ir oazes ir netgi puolant nuosavas gyvenvietes. Nėra svarbu, ar puolime dalyvavo karžygys. Karžygio nuopelnams pažymėti planuojama atskira nominacija, apie kurią rašoma toliau.

Geriausi puolėjai

Atkakliausi gynėjai

Šie medalai atitenka žaidėjams, kurie nukovė daugiausiai priešo karių, gyndami savo iperiją. Aukos skaičiuojamos remiantis tuo, kiek priešo karių žuvo puolant žaidėjui priklausančias gyvenvietes ir oazes, bet neįskaičiuojamos aukos, nukautos žaidėjo pastiprinimo svetimose gyvenvietėse. Aukų skaičius skaičiuojamas lygiai taip pat, kaip ir puolėjo nominacijai: žaidėjas gauna tiek taškų, kiek grūdų sunaudojo nukauti kariai. Kariai, žuvę vien dėl sienos, rezidencijos ar valdovų rūmų poveikio, įskaičiuojami taip pat. Tačiau kariai, įstrigę spąstuose, laikomi kaliniais, bet ne mirusiais, todėl jie nėra įskaičiuojami.

Atkakliausi gynėjai

Žiauriausi plėšikai

Šie medaliai atitenga žaidėjams, kurie pagrobė daugiausiai resursų per pastaras 7 dienas. Jei žaidėjas užpuldavo pats save, arba tapo kito plėšiko auka, šie resursai išskaičiuojami iš bendro grobio balanso.
Top dešimtuke galima pastebėti žaidėjus su neigiamu plėšiko reitingu. Tai reiškia, kad iš žaidėjo pavogta daugiau resursų, negu jis pats sugebėjo pavogti iš kitų. Tai turi didelę reikšmę sudarant aljanso rodyklį - tam suskaičiuojamas visų narių grobio vidurkis. Jei tam tikras narys tapo "ferma", jo neigiamas rodyklis išskaičiuojamas iš aljanso bendro grobio sumos.

Žiauriausi plėšikai

Laimės kūdikis

Tokio medalio nusipelni tas žaidėjas, kuris per vieną savaitę (bet ne skirtingomis savaitėmis!) gavo kartu puolėjo ir gynėjo apdovanojimą.

Laimės kūdikis

Hamelburgo medalis

Šis apdovanojimas buvo skiriamas tik užsienyje (.de ir .com) 2009 metų Traviano susitikimo Hamelburge (Vokietija) dalyviams. Renginis buvo anonsuotas tik Vokietijos ir tarptautiniame forumuose.  Čia galima pamatyti šio susitikimo nuotraukas.

Be renginio dalyvių, šis medalis nebuvo skiriamas jokiems kitiems žaidėjams.

Hamelburgo medalis

Aljansų apdovanojimai

Aljansų medaliai yra panašus į žaidėjų medalius, tik vaizduojami dar su laurų vaniku, kuris simbolizuoja pergalę, panašiai kaip Olimpinėse žaidynėse. 

Aljansai apdovanojami tik už buvimą reištingų dešimtukuose. Nėra atskirų medalių aljansams už buvimą dešimtuke kelis kartus iš eilės arba už buvimą kartu puolėjų ir gynėjų dešimtukuose.

Aljansų apdovanojimai

Kaip įkelti medalį į savo aprašymą

Daudami medalius, žaidėjai negauna atskirų pranešimų apie tai. Tačiau žaidėjų nustatymuose rodoma informacija apie visus pelnytus apdovanojimus. Norėdami ją peržiūrėti, paspauskite nuorodą: Nustatymai » Vartotojas. Po aprašymo pamatysite lentelę su medalio pavadinimu, nominacija, savaite ir kodu, kurį galite įterpti į savo aprašymą.

Naujokų užduotyje "Užduotis 13: Taikos balandis" kaip, kaip įterpiamas kodas į žaidėjo apršymą. Taigi, šalia balandėlio, kurio kodas yta [#0], galite įkelti ir savo apdovanojimų kodus. Kiekvieas medalio kodas yra individualus ir suveikia tik medalio turėtojo aprašyme. Neįmanoma įkelti to paties medalio du kartus arba įkelti svetimo žaidėjo medalio.

Nuopelnų lentelė vartotojo nustatymuose


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne