TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

03. Kaip registruotis ir kaip po to prisijungti?

Taigi, susipažinome su pagrindiniu puslapiu. Dabar sužinosime, kaip susikurti registraciją ir pradėti žaisti. Visų pirmą, registruokimės.

Registration

Jums teks apsispręsti, už kurią gentį žaisite. Apie genčių ypatumus truputį paaiškinsime toliau, o dabar pereikime prie pirmojo registracijos žingsnio. 

1 ŽINGSNIS. Pasirinkite vartotojo vardą. Atrodo, nesudėtinga užduotis, tačiau kartais tai gali būti ne taip paprasta - pageidaujamas vardas jau gali būti naudojamas šiame serveryje, ir Jums teks sugalvoti naują. Svarbu, kad vardas nebūtų nekorektiškas, įžeidžiantis, netinkamas jaunesnių vartotojų atžvilgiu.

2 ŽINGSNIS. Nurodykite savo el. pašto adresą. Jei neturite pašto dėžutės, galite pasinaudoti Gmail, Yahoo arba Hotmail, šie servisai yra patikimi ir patogūs. Pasirūpinkite pašto dėžutės saugumu - nustatykite saugų slaptažodį ir kontrolinį klausimą ir niekam jų nesakykite.

3 ŽINGSNIS. Nustatykite slaptažodį. Svarbu: slaptažodis turi būti saugus! Nenustatykite slaptažodžio, kurį jau kur nors naudojate! Nenustatykite paprasto slaptažodžio, kurį lengva atspėti! Geriausia naudoti atsitiktinę raidžių ir skaičių kombinaciją. Užsirašykite ją, kad nepamirštumėte, ir laikykite saugioje vietoje. Niekada jokiomis aplinkybėmis neatskleiskite savo slaptažodžio kitiems žaidėjams! Žaidimo administracija taip pat niekada neprašo vartotojų atskleisti slaptažodžio, jokiomis aplinkybėmis.

4 ŽINGSNIS. Pasirinkite gentį. Žaidime egzistuoja trys gentys, kiekviena turi savo pranašumų ir silpnybių. Naujokams tiktų gentis, kuri labiau už kitas gentis moka apginti gaminamus resursus nuo priešų - tai galai. Galai moka statyti talpias slėptuves ir turi privalumus gynyboje. Jei esate linkę žaisti agresyviai, plėšti ir kariauti, Jums tiks germanai. Romėnai yra labiausiai subalansuota gentis. Jie turi pakankamai gerus tiek puolimo, tiek gynybos sugebėjimus ir moka vienu metu vykdyti dvi statybas - vieną pastatą gyvenvietės centre ir vieną resursų telkinį. Plačiau apie genčių savybes galite sužinoti iš kito straipsnio šiame tinklapyje.

5 ŽINGSNIS. Pasirinkite žemėlapio ketvirtį, kuriame atsiras Jūsų pirma gyvenvietė. Paprastai tai neturi ypatingos reikšmės - visur bus panašios sąlygos. Bet jei jau turite pažįstamų žaidėjų, galite registruotis arčiau jų, kad galėtumėte padėti vienas kitam esant reikalui.

6 ŽINGSNIS:
Čia galima pasirinkti karžygio išvaizdą, kuria paskui galėsite keisti savo nuožiūra bet kiek kartų.

7 ŽINGSNIS: Perskaitykite žaidimo taisykles. Labai patariame padaryti tai nedelsiant - kad žinotumėte, ką galima daryti žaidime, ir ko negalima. Taisyklės yra paprastos ir trumpos. Registruodamiesi privalote uždėti varnelę, kad sutinkate su taisyklėmis ir įsipareigojate jų laikytis. Taip pat turite sutikti su projekto nuostatais. Tai teisinis dokumentas, reguliuojantis projekto ir vartotojo tarpusavio santykius, jų teises ir įsipareigojimus. Šis dokumentas pateikiamas tik originalo kalba - anglų. Papildomai (neprivalomai) galite užsiprenumeruoti naujienas, susijusias su projektu.

Jei viską nurodėte teisingai, pamatysite tokį puslapį:


Activation

8 ŽINGSNIS. Dabar paspausite mygtuką "Registruotis". 

Dabar turite aktyvuoti savo registraciją. Aktyvavimo kodas nusiųstas nurodytu el. paštu. Kopijuokite aktyvavimo kodą iš laiško, įterpkite jį į tuščia langelį ir paspauskite mygtuką "Siųsti".

side bar

Jei nesulaukėte laiško, yra kelios išeitys. Pirmiausia galite paspausti nuorodą "Negavau laiško" (žr. paveikslėlį):

register

Taip pat, galite pamėginti prisijungti su vardu ir slaptažodžius, kuriuos pasirinkote. Nepavykus prisijungti, paspauskite ant nuorodos „galima problema ir sprendimas“ (raudona rodykle pažymėta ant žemiau esančio paveikslėlio).

login

Atsidarys puslapis, kuriame bus išvardintos galimos priežastys. Be to, šiame puslapyje turėsite galimybę ištrinti dar neaktyvuotą registraciją. Po to galėsite užsiregistruoti iš naujo.

register

Jūsų registracija sėkmingai įvykdyta! Dabar spauskite nuorodą "Prisijungti". Kadangi lankotės pirmą kartą, langeliai "vardas" ir "slaptažodis" yra tušti. Bet jei pažymėsite "Įsiminti vardą ir slaptažodį", kitąkart nereikės jų nurodyti!login

Po to pamatysite įkrovimo indikatorių. Pirmą kartą įkrovimas gali užtrukti daugiau laiko, kitus kartus puslapis krausis greičiau. Jeigu Jums vis tiek atrodo, kad įkrovimas vyksta per lėtai, paspauskite raudoną kryželį (cancel) ir tučtuojau pateksite į savo miestą, o likę vaizdai pasikraus vėliau.  loading


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne