TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

G - Kaip užsidirbti papildomo aukso?

Kviečiant draugus registruotis Traviane, galite užsidirbti šiek tiek papildomo aukso.

Kaip užsidirbti papildomo aukso?

Jeigu Jūsų pakviestas draugas pradės žaisti ir įkurs antrą gyvenvietę, gausite 50 auksinių premijios. Šis auksas yra nemokamas, ir jei žaidimo pabaigoje liks toks aukso skaičius, jo negalima bus perkelti į kitą serverį.

Kaip tai padaryti?

Tam, kad pakviestumėte draugus į Travianą, nueikite į Pliuso meniu "Premijų" skiltį:

playerhireplayer


Kopijuokite savo pakvietimo nuorodą ir nusiųskite ją draugams. Šešiems draugams galima nusiųsti pakvietimus tiesiogiai iš premijų puslapio. Nurodykite jų pašto adresus, parašykite trumpą tekstą ir nepamirškite prisistatyti, kad draugas žinotų, kas jį kviečia. Kai draugas užsiregistravęs pagal Jūsų nuorodą, aktyvuos savo registraciją, informacija apie tai atsiras Jūsų premijų puslapyje.

playerhireplayer

Kai pakviestas draugas įkūrs antrą gyv, galėsite gauti priklausomą premiją, tam užeikite dar kartą į savo premijų puslapį.


playerhireplayer

Griežčiausiai draudžiama pačiam registruotis pagal savo ref. nuorodą. Draudžiama skelbti ref. nuorodą žaidėjo, aljanso aprašyme, žaidimo forume. Šių reikalavimų nepaisymas sukelia registracijos panaikinimą ir viso aukso likučio netekimo!


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne