TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Karžygio patirtis

Karžygio patirties kiekis dabar priklauso nuo to kiek jūsų karių sudalyvavo mūšyje, taip pat kaip duodami gynybos taškai. 

Pateikiam 2 pavyzdžius, kad būtų aiškiau: 

Pavyzdys 1

Aljansas gina taikinį  ankstyvajame žaidime tik su karžygiais. Daugiau nėra jokių gynybos karių. Kiekvienas karžygys gauna savo dalį patirties. 

Situacija: Žaidėjas A užpuola su 10 Raitų Perkūnų ir 10 Falangų = 30 grūdo suvartojimo.

Darom prielaidą jog ginasi 10 karžygių ir visi puolantys kariai žūna. Kadangi visų karžygių pasiūla yra vienoda (6 grūdai) tai reiškia jog kiekvienas karžygys gaus 10% patirties iš visų nužudytų karių. Rezultate kiekvienas karžygys gaus po 3 patirties taškus. 

Pavyzdys 2

Aljanso gynybos operacijoje vienas žaidėjas nusiunčia visus savo karius, įskaitant karžygį. Tuo tarpu kitas žaidėjas atsiunčia tik karžygį. Žaidėjas atsiuntęs daugiau grūdaėdžių gaus didesnį kiekį patirties taškų. 

Situacija: Žaidėjas A užpuola su 10 Raitų Perkūnų ir 10 Falangų = 30 grūdo suvartojimo.

Darom prielaidą ginasi 2 karžygiai; ir vieno žaidėjo 88 falangos (100 grūdo suvartojimas sumoje). Jeigu visi puolantys kariai yra nužudomi, patirtis pasiskirstys kitaip. Vienišas karžygys gaus  6%  patirties, o kitas karžygys, kuris buvo atsiųstas su falangomis gaus 94% patirties. Tai reiškia, jog vienišas karžygys gaus 2 patirties taškus, o karžygys su falangomis gaus 28 patirties taškus. Mes naudojame matematinius suapvalinimus. 


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne