TRAVIAN atsakymai

Pradėkime nuo Jūsų klausimo

Paieška atsakant į pagalbinius klausimus

Norėdami rasti atsakymą, pasirinkite iš sąrašo klausimo tematiką, po to kategoriją, po to patį klausimą. Jei nė vienas variantas netinka, sąrašo pabaigoje galite pasirinkti formą susisiekti.

Mano klausimo tematika yra...

Klausimo kategorija:

Paieška pagal straipsnių sąrašą

Galite paisnaudoti tinklapio žemėlapiu - visų straipsnių sąrašu.

Įvykio kamštis, perkrova (event jam)

Kas yra įvykio kamštis (event jam)?

Jeigu jūs esate čia, tai greičiausia jūs patyrėte įvykio kamštį žaidime. Taip atsitinka, kai jūs matote laikmatį žaidime rodantį 0:00:0?. Įvykio kamštis yra techninė problema, kuri atsitinka, kai mūsų serveriai yra nepajėgūs apdoroti visų žaidime vykstančių įvykių pakankamai greitai.  

Tai gali paveikti įvykius, kurie atsitiks po laikmačio pasibaigimo, pavyzdžiui mūšius ar statybas. Tai irgi gali privesti prie lėto žaidimo puslapių krovimo ar netgi sutrikdyti prisijungimą prie žaidimo. 

Įvykus kamščiui, veiksmų eilė yra apdorojama viena po kitos su uždelsimu. Tai paveikia visus žaidėjus žaidimo pasaulyje. 

Kiek ilgai tai trunka?

Paprastai, įvykio kamštis išsisprendžia greitai ir vėl viskas veikia stabiliai. Tam tikromis aplinkybėmis, tai gali užtrukti ilgėliau. Mes nuolat stebime žaidimų pasaulius ir imamės veiksmų, kad pataisyti sutrikimus kiek galima greičiau. Tai ne visada lengva užduotis, ypač serveriuose su daug aktyvių žaidėjų. 

Ką aš galiu padaryti?

Įvykio kamštis yra serverio sutrikimo problema, taigi jūs negalite to pataisyti. Tačiau jūs galite padėti sumažinti apkrovą serveriui:    

  • Pasistenkite atsispirti norui perkrauti žaidimo puslapį  per kamštį - kiekvienas atnaujinimas yra papildoma apkrova serveriui. 
  • Jeigu galite palaukite su tolimesniais veiksmais žaidime, net jei jūs pabandysite išsiųsti karius ar pastatyti pastatą, jie visi užstrigs, kaip ir ankstesni įvykiai.  
  • Neatšaukite jokių esamų įvykių, kaip statybos; tai ne tik nepadės sumažinti apkrovos serveriui, bet ir jūs prarasite šiek tiek resursų išleistų pastato statyboms. 
  • Jeigu jūs pastebite pasikartojančius įvykio kamščius, kurie įvyksta ant lygių valandų (pavyzdžiui 8:00, 9:00, 10:00), gali būti, kad tuo metu labai daug žaidėjui serveryje yra nustatę savo prekybos mašrutus. Geriausia būtų pasirinkti nelygius laikus prekybos mašrutams, kaip 8:07, 9:23, 10:56, tada serverio apkrova būna labiau išskirstyta laike. 

Jeigu situacija nepagerėja per laiką, jūs taip pat galite patikrinti mūsų  forumą  dėl pranešimų apie sutrikimus. Jeigu čia nėra jokios informacijos šia tema, galbūt reikėtų susisiekti su Klientų Aptarnavimo komanda  ir pranešti mums apie iškilusius sunkumus. 

Ačiū, kad laikotes mūsų patarimų ir už jūsų kantrybę, kol mes pataisysime sutrikimą. 


Ar Jus patenkino atsakymas į šį klausimą?

Taip   Neutraliai   Ne